Καλώς ήρθατε στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΥΠΣΠΚΜ

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Την 2η θέση κατέλαβε ο Συνάδελφος μας Βασίλης Μπατάλας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα πάλης E.Δ. και Σ.Α.

Το Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα πάλης Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας στην κατηγορία των 80 kgr ο Συνάδελφος μας,Πυροσβέστης  και Οργανωτικός Γραμματέας του Δ.Σ. της Ε.Υ.Π.Σ.Π.Κεντρικής  Μακεδονίας Βασίλης Μπατάλας απο την  Κατερίνη που διεξήχθη στην Αθήνα το Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014. Read more

1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΝ ΣΤΟΛΩΝ (αποτελέσματα και φωτογραφίες)

Το Σαββατοκύριακο (22/23-2-2014) διοργανώθηκε το 1ο Τουρνουά καλαθοσφαίρησης εν στόλων , το οποίο διεξήχθη στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Πολίχνης με τις συμμετοχές της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Θεσ/νίκης , του Λιμενικού , της Αστυνομίας και του Πυροσβεστικού Κλιμακίου Κασσανδρείας . Την πρώτη ημέρα πραγματοποιήθηκαν οι εξής αγώνες : Αθλητική Ένωση Αστ... Read more

1o Τουρνουά Καλαθοσφαίρησης Εν στόλων Αστυνομίας-Πυροσβεστικής-Λιμενικού

Καλή επιτυχία στους συναδέρφους που διοργανώνουνε το: 1o Τουρνουά Εν στόλων Αστυνομίας-Πυροσβεστικής-Λιμενικούτο Σάββατο και την Κυριακή 22-23 Φεβρουαρίου στο Δ.Α.Κ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ και Ώρα 16:00. Αξίζει να σημειωθεί ότι Θα λάβει μέρος και το Π.Κ. Κασσάνδρας. Read more